Skip to main content

Privātuma politika

Pēdējās izmaiņas: 18.01.2024.

1. Ievads

Laipni lūgti haccpready.lv! Mēs cienām jūsu privātumu un apņemamies aizsargāt jūsu personas datus. Šī privātuma politika apraksta, kā mēs apkopojam, izmantojam, apstrādājam un aizsargājam jūsu informāciju, kad apmeklējat un izmantojat mūsu vietni.

2. Datu vākšana un izmantošana

(a) Personas dati, ko mēs vācam:

  • Vārds un e-pasta adrese: Lai piedāvātu jums mūsu pakalpojumus, piemēram, nosūtītu HACCP dokumentus.
  • Saziņas dati: Jūsu saziņa ar mūsu speciālistiem un izglītības pakalpojumu sniedzējiem tiks fiksēta un analizēta, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus.

(b) Datu izmantošana:

  • Google Analytics: Mēs izmantojam Google Analytics, lai saprastu, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni un uzlabotu to darbību.
  • Saziņas uzlabošana: Mēs izmantojam saziņas datus, lai sniegtu personalizētāku atbalstu un uzlabotu pakalpojumu kvalitāti.

3. Datu dalīšana un atklāšana

Mēs nekad nepārdodam, neiznomājam vai nenododam jūsu personas datus trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams mūsu pakalpojumu sniegšanai vai ja tas ir likumīgi pieprasīts.

4. Datu drošība

Mēs veicam visus nepieciešamos pasākumus, lai aizsargātu jūsu personas datus no neautorizētas piekļuves, izmaiņām, atklāšanas vai iznīcināšanas.

5. Jūsu tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem datiem, to labojumu vai dzēšanu. Lai izmantotu šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums.

6. Izmaiņas privātuma politikā

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo privātuma politiku. Jaunākā versija vienmēr būs pieejama mūsu vietnē.

7. Kontaktinformācija

Ja jums ir jautājumi par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz info@haccpready.lv